Vejos įrengimas

Greitai ir kokybiškai atliekame šiuos žemės darbus  

 

 

Sklypo kultivavimas

 

 

Prieš pradedant sklypo planiravimo darbus mini krautuvu, rekomenduojama visą sklypą sukultivuoti. Taip suardomas esamas dirvos paviršius, jį tampa lenviau formuoti, sujudinamas gilesnis dirvožemio sluoksnis tampa puresnis, geriau auga pasėta veja ar augalai. Esama velėna susmulkinama ir sumaišoma su augaliniu sluoksniu.

Kultivatorius 2m pločio, išpurena gruntą iki 15 cm, smulkina grumstus, sumaišo užiltą juodžemį, durpę, smėlį su esamu gruntu. 

 

Sklypo purenimas

 

 

         Nesukultivavus sklypo, gražiai jį išlyginti sudėnga, be sunkiosios technikos lyginant neišsiversite. Kai sklypas sukultivuojamas, purenant dirvožemį susiformavęs ir susigulėjęs gruntas yra išjudinamas, sumalamas. Tokiu būdu lyginti sklypą tampa papraščiau, galime papraščiau suformuoti norimus nuolydžius, vandeniui nubėgti. Suformavus sklypo paviršių su mini krautuvu lyginimo kaušu, toliau naudojamas grunto paruošėjas - purentuvas, kurio pagalba mini krautuvu važinėjant ir stumdant žemes po sklypą suspaustas grunto paviršius supurenamas maždaug 5cm sluoksniu. Grunto purentuvu stumdant purenamą gruntą, idealiai išlyginami paviršiaus nelygumai, kalniukai ir duobės. Purenant išlindę akmenys ir šiukšlės nustumiami į vieną pusę.

       Tokiu būdu galima idealiai išlyginti sklypą, supurenant viršutinį dirvos sluoksnį. 

 

Belieka tik pasėti veją ir pravoluoti.